Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego

Forum Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego


  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-18 18:16:36

yler

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 1
Punktów :   

Analiza odwołań

Hej. Podobno jakiś czas temu, było jakieś spotkanie odnośnie odwołań co do stypendiów naukowych. Czy przyniosło jakieś skutki (pozytywne dla studentów mniejszych grup?). Studiuję architekturę krajobrazu na 3. roku i po prostu nowe przepisy to porażka. Ludzie za średnia 4,5 mają 100 zł, tylko dlatego, że grupa jest mocna, i 30 osobowa. Jestem wśród trójki 'wybranych', ale maksymalnej stawki nie dostaję, bo 1% z 30 osób to 0,3. 430 zł zresztą też nie dostaje nikt, więc 3 najlepsze osoby, ze średnią 4,7 dostają 280 zł.
Mam nadzieję, że się to zmieni i odwoływanie się nie pojdzie na marne.
Pozdrawiam

Odwołanie poszło na marne. Nie wiem czemu, ale podwyższono stypendium tylko osobom dostającym 100 zł. I gdzie sprawiedliwośc?

Ostatnio edytowany przez yler (2009-02-24 16:03:11)

Offline

 

#2 2009-03-18 17:23:53

plij

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Analiza odwołań

hej było  spotkanie odwoławczej komisji stypendialnej komisja zajeła sie sprawami i odwołaniami natomiast odwołania typu "prosze o podniesienie stypednium nuokwego poniewaz osoby z taka sam srednią jak ja na innych kierunkach otrzymuja stypedium wyższe" zostały włączone pod nowe zarzadzenie rektora ktore miało na celu zwiekrzenie kwoty i grupy studentów otrzymujących stypedium. Zaproponowany sytem w zarzadzeniu jest klarowny dla kierunków bez specjalność ponieważ studenci dostali wyrównanie od pazdziernika w zależność od sredniej od 30 do 70 zł natomiast dla specjalnosci wprowadzono system proentowy, ktory nie dokonca spełnia nasze oczekiwania. pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tir-sim.pun.pl www.summoners.pun.pl www.lrrp.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl www.lipdubug.pun.pl